3D mapa Phumĭ Ângkoŭl

Satelitní mapa Phumĭ Ângkoŭl

název bez diakritiky: Phumi Angkoul
správní zařazení: Kampong Trach, Kampot, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 10° 28' 0" North, 104° 23' 0" East

Phumĭ Ângkoŭl a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phumi AngkoulVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phumĭ Ângkoŭl. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phumi Angkoul, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kampong Trach, Kampot, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 10° 28' 0" North, 104° 23' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phumĭ Ângkoŭl v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phumĭ Ângkoŭl

Hotely Phumĭ Ângkoŭl: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phumĭ Ângkoŭl: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phumĭ Ângkoŭl, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phumĭ Ângkoŭl Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phumĭ Ângkoŭl. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phumĭ Ângkoŭl

3D mapa Phumĭ Ângkoŭl v Google Earth

satelitní 3D mapa Phumĭ Ângkoŭl, Kambodža

3D mapa Phumĭ ÂngkoŭlGoogle Earth – podívejte se na Phumĭ Ângkoŭl z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phumĭ Ângkoŭl dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phumĭ Ângkoŭl shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phumĭ Ângkoŭl, Kambodža v Google Earth »

Letiště Phumĭ Ângkoŭl a okolí

Letiště ve městě Phumĭ Ângkoŭl a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phumĭ Ângkoŭl říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phumĭ Ângkoŭl (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phumĭ Ângkoŭl a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phumĭ Ângkoŭl

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phumĭ Ângkoŭl: textový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Ângkoŭl: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Ângkoŭl

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phumĭ Ângkoŭl: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Ângkoŭl: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Ângkoŭl: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Locust Corners v oblasti Hillsdale County, Michigan, Spojené státy americké
  2. Zales'ye v oblasti Brest, Bělorusko
  3. Gejiazhuang v oblasti Loufan, Shanxi, Čína
  4. Bazak v oblasti Horasan, Írán
  5. Richha v oblasti Bareilly, Uttar Pradesh, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.