3D mapa Krŏng Kaôh Kŏng

Satelitní mapa Krŏng Kaôh Kŏng

název bez diakritiky: Krong Kaoh Kong
správní zařazení: Mondul Sema, Koh Kong, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 11° 37' 3" North, 102° 58' 50" East

Krŏng Kaôh Kŏng a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Krong Kaoh KongVítejte na stránce věnované satelitní mapě Krŏng Kaôh Kŏng. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Krong Kaoh Kong, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mondul Sema, Koh Kong, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 37' 3" North, 102° 58' 50" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Krŏng Kaôh Kŏng v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Krŏng Kaôh Kŏng

Hotely Krŏng Kaôh Kŏng: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Krŏng Kaôh Kŏng: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Krŏng Kaôh Kŏng, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Krŏng Kaôh Kŏng Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Krŏng Kaôh Kŏng. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Krŏng Kaôh Kŏng

3D mapa Krŏng Kaôh Kŏng v Google Earth

satelitní 3D mapa Krŏng Kaôh Kŏng, Kambodža

3D mapa Krŏng Kaôh KŏngGoogle Earth – podívejte se na Krŏng Kaôh Kŏng z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Krŏng Kaôh Kŏng dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Krŏng Kaôh Kŏng shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Krŏng Kaôh Kŏng, Kambodža v Google Earth »

Letiště Krŏng Kaôh Kŏng a okolí

Letiště ve městě Krŏng Kaôh Kŏng a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Krŏng Kaôh Kŏng říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Krŏng Kaôh Kŏng (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Krŏng Kaôh Kŏng a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Krŏng Kaôh Kŏng

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Krŏng Kaôh Kŏng: textový odkaz

satelitní mapu Krŏng Kaôh Kŏng: obrázkový odkaz

satelitní mapu Krŏng Kaôh Kŏng

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Krŏng Kaôh Kŏng: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Krŏng Kaôh Kŏng: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Krŏng Kaôh Kŏng: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Allahyar v oblasti Mainwali, Punjab, Pákistán
  2. Sahapur v oblasti Feni Zl, Chittagong Div, Bangladéš
  3. Clay v oblasti Lancaster County, Pennsylvania, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.