3D mapa Phumĭ Châmbák

Satelitní mapa Phumĭ Châmbák

název bez diakritiky: Phumi Chambak
správní zařazení: Sre Ambel, Koh Kong, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 11° 7' 0" North, 103° 39' 0" East

Phumĭ Châmbák a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phumi ChambakVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phumĭ Châmbák. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phumi Chambak, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sre Ambel, Koh Kong, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 7' 0" North, 103° 39' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phumĭ Châmbák v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phumĭ Châmbák

Hotely Phumĭ Châmbák: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phumĭ Châmbák: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phumĭ Châmbák, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phumĭ Châmbák Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phumĭ Châmbák. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phumĭ Châmbák

3D mapa Phumĭ Châmbák v Google Earth

satelitní 3D mapa Phumĭ Châmbák, Kambodža

3D mapa Phumĭ ChâmbákGoogle Earth – podívejte se na Phumĭ Châmbák z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phumĭ Châmbák dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phumĭ Châmbák shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phumĭ Châmbák, Kambodža v Google Earth »

Letiště Phumĭ Châmbák a okolí

Letiště ve městě Phumĭ Châmbák a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phumĭ Châmbák říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phumĭ Châmbák (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phumĭ Châmbák a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phumĭ Châmbák

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phumĭ Châmbák: textový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Châmbák: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Châmbák

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phumĭ Châmbák: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Châmbák: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Châmbák: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Beterachic v oblasti Guachochi, Chihuahua, Mexiko
  2. Dmitriyevka v oblasti Petrovskiy rayon, Saratovskaya Oblast, Rusko
  3. Kobyaki v oblasti Petushinskiy rayon, Vladimirskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.