3D mapa Phumĭ Sáng Ngiĕk

Satelitní mapa Phumĭ Sáng Ngiĕk

název bez diakritiky: Phumi Sang Ngiek
správní zařazení: Snoul, Kratie, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 12° 3' 0" North, 106° 25' 0" East

Phumĭ Sáng Ngiĕk a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phumi Sang NgiekVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phumĭ Sáng Ngiĕk. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phumi Sang Ngiek, administrativně je místo zařazeno do oblasti Snoul, Kratie, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 3' 0" North, 106° 25' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phumĭ Sáng Ngiĕk v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phumĭ Sáng Ngiĕk

Hotely Phumĭ Sáng Ngiĕk: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phumĭ Sáng Ngiĕk: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phumĭ Sáng Ngiĕk, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phumĭ Sáng Ngiĕk Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phumĭ Sáng Ngiĕk. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phumĭ Sáng Ngiĕk

3D mapa Phumĭ Sáng Ngiĕk v Google Earth

satelitní 3D mapa Phumĭ Sáng Ngiĕk, Kambodža

3D mapa Phumĭ Sáng NgiĕkGoogle Earth – podívejte se na Phumĭ Sáng Ngiĕk z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phumĭ Sáng Ngiĕk dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phumĭ Sáng Ngiĕk shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phumĭ Sáng Ngiĕk, Kambodža v Google Earth »

Letiště Phumĭ Sáng Ngiĕk a okolí

Letiště ve městě Phumĭ Sáng Ngiĕk a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phumĭ Sáng Ngiĕk říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phumĭ Sáng Ngiĕk (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phumĭ Sáng Ngiĕk a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phumĭ Sáng Ngiĕk

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phumĭ Sáng Ngiĕk: textový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Sáng Ngiĕk: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Sáng Ngiĕk

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phumĭ Sáng Ngiĕk: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Sáng Ngiĕk: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Sáng Ngiĕk: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. San Miguel v oblasti Paute, Azuay, Ekvádor
  2. Kavakli v oblasti Edirne, Turecko
  3. El Alamo v oblasti Ures, Sonora, Mexiko
  4. Akkamysh v oblasti Karakalpak, Uzbekistán
  5. Fortem v oblasti West-Vlaanderen, Vlaanderen, Belgie
  6. Ashley v oblasti Cheshire County, North West, England, Velká Británie
  7. Kanch'ol-li v oblasti Chollabuk-Do, Korejská republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.