3D mapa Phnom Penh

Satelitní mapa Phnom Penh

název bez diakritiky: Phnom Penh
správní zařazení: Phnom Penh (PC), Phnom Penh, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 11° 33' 0" North, 104° 55' 0" East

Phnom Penh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phnom PenhVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phnom Penh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phnom Penh, administrativně je místo zařazeno do oblasti Phnom Penh (PC), Phnom Penh, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 33' 0" North, 104° 55' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phnom Penh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phnom Penh

Hotely Phnom Penh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phnom Penh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phnom Penh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phnom Penh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phnom Penh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Phnom Penh

3D mapa Phnom Penh v Google Earth

satelitní 3D mapa Phnom Penh, Kambodža

3D mapa Phnom PenhGoogle Earth – podívejte se na Phnom Penh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phnom Penh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phnom Penh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phnom Penh, Kambodža v Google Earth »

Letiště Phnom Penh a okolí

Letiště ve městě Phnom Penh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phnom Penh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phnom Penh (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phnom Penh a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phnom Penh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phnom Penh: textový odkaz

satelitní mapu Phnom Penh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phnom Penh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phnom Penh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phnom Penh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phnom Penh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Klasani v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina
  2. Berezino v oblasti Babaevskiy rayon, Vologodskaya Oblast, Rusko
  3. Krakerud v oblasti Karlstad Kommun, Varmlands Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.