3D mapa Phumĭ Svay Prey

Satelitní mapa Phumĭ Svay Prey

název bez diakritiky: Phumi Svay Prey
správní zařazení: Bakan, Pursat, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 12° 39' 0" North, 103° 40' 0" East

Phumĭ Svay Prey a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phumi Svay PreyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phumĭ Svay Prey. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phumi Svay Prey, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bakan, Pursat, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 39' 0" North, 103° 40' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phumĭ Svay Prey v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phumĭ Svay Prey

Hotely Phumĭ Svay Prey: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phumĭ Svay Prey: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phumĭ Svay Prey, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phumĭ Svay Prey Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phumĭ Svay Prey. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phumĭ Svay Prey

3D mapa Phumĭ Svay Prey v Google Earth

satelitní 3D mapa Phumĭ Svay Prey, Kambodža

3D mapa Phumĭ Svay PreyGoogle Earth – podívejte se na Phumĭ Svay Prey z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phumĭ Svay Prey dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phumĭ Svay Prey shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phumĭ Svay Prey, Kambodža v Google Earth »

Letiště Phumĭ Svay Prey a okolí

Letiště ve městě Phumĭ Svay Prey a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phumĭ Svay Prey říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phumĭ Svay Prey (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phumĭ Svay Prey a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phumĭ Svay Prey

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phumĭ Svay Prey: textový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Svay Prey: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Svay Prey

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phumĭ Svay Prey: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Svay Prey: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Svay Prey: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. El Zanjon v oblasti Heres, Bolivar, Venezuela
  2. Galtude v oblasti Western, Srí Lanka
  3. Gusun v oblasti Gurara, Niger, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.