3D mapa Phumĭ Krâsăng

Satelitní mapa Phumĭ Krâsăng

název bez diakritiky: Phumi Krasang
správní zařazení: Chong Kal, Siem Reap, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 14° 6' 0" North, 103° 25' 0" East

Phumĭ Krâsăng a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phumi KrasangVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phumĭ Krâsăng. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phumi Krasang, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chong Kal, Siem Reap, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 6' 0" North, 103° 25' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phumĭ Krâsăng v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phumĭ Krâsăng

Hotely Phumĭ Krâsăng: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phumĭ Krâsăng: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phumĭ Krâsăng, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phumĭ Krâsăng Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phumĭ Krâsăng. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phumĭ Krâsăng

3D mapa Phumĭ Krâsăng v Google Earth

satelitní 3D mapa Phumĭ Krâsăng, Kambodža

3D mapa Phumĭ KrâsăngGoogle Earth – podívejte se na Phumĭ Krâsăng z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phumĭ Krâsăng dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phumĭ Krâsăng shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phumĭ Krâsăng, Kambodža v Google Earth »

Letiště Phumĭ Krâsăng a okolí

Letiště ve městě Phumĭ Krâsăng a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phumĭ Krâsăng říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phumĭ Krâsăng (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phumĭ Krâsăng a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phumĭ Krâsăng

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phumĭ Krâsăng: textový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Krâsăng: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Krâsăng

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phumĭ Krâsăng: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Krâsăng: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Krâsăng: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Highland v oblasti Chilton County, Alabama, Spojené státy americké
  2. Bishevo v oblasti Urmarskiy rayon, Chuvash Republic, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.