3D mapa Phumĭ Koŭk Khnăng

Satelitní mapa Phumĭ Koŭk Khnăng

název bez diakritiky: Phumi Kouk Khnang
správní zařazení: Pouk, Siem Reap, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 13° 32' 0" North, 103° 46' 0" East

Phumĭ Koŭk Khnăng a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phumi Kouk KhnangVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phumĭ Koŭk Khnăng. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phumi Kouk Khnang, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pouk, Siem Reap, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 32' 0" North, 103° 46' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phumĭ Koŭk Khnăng v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phumĭ Koŭk Khnăng

Hotely Phumĭ Koŭk Khnăng: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phumĭ Koŭk Khnăng: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phumĭ Koŭk Khnăng, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phumĭ Koŭk Khnăng Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phumĭ Koŭk Khnăng. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phumĭ Koŭk Khnăng

3D mapa Phumĭ Koŭk Khnăng v Google Earth

satelitní 3D mapa Phumĭ Koŭk Khnăng, Kambodža

3D mapa Phumĭ Koŭk KhnăngGoogle Earth – podívejte se na Phumĭ Koŭk Khnăng z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phumĭ Koŭk Khnăng dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phumĭ Koŭk Khnăng shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phumĭ Koŭk Khnăng, Kambodža v Google Earth »

Letiště Phumĭ Koŭk Khnăng a okolí

Letiště ve městě Phumĭ Koŭk Khnăng a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phumĭ Koŭk Khnăng říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phumĭ Koŭk Khnăng (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phumĭ Koŭk Khnăng a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phumĭ Koŭk Khnăng

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phumĭ Koŭk Khnăng: textový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Koŭk Khnăng: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Koŭk Khnăng

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phumĭ Koŭk Khnăng: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Koŭk Khnăng: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Koŭk Khnăng: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Shady Grove v oblasti Poinsett County, Arkansas, Spojené státy americké
  2. Yen My v oblasti Hoanh Bo, Quang Ninh, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.