3D mapa Phumĭ Chring

Satelitní mapa Phumĭ Chring

název bez diakritiky: Phumi Chring
správní zařazení: Samroung, Siem Reap, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 14° 18' 0" North, 103° 48' 0" East

Phumĭ Chring a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phumi ChringVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phumĭ Chring. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phumi Chring, administrativně je místo zařazeno do oblasti Samroung, Siem Reap, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 18' 0" North, 103° 48' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phumĭ Chring v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phumĭ Chring

Hotely Phumĭ Chring: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phumĭ Chring: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phumĭ Chring, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phumĭ Chring Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phumĭ Chring. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phumĭ Chring

3D mapa Phumĭ Chring v Google Earth

satelitní 3D mapa Phumĭ Chring, Kambodža

3D mapa Phumĭ ChringGoogle Earth – podívejte se na Phumĭ Chring z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phumĭ Chring dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phumĭ Chring shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phumĭ Chring, Kambodža v Google Earth »

Letiště Phumĭ Chring a okolí

Letiště ve městě Phumĭ Chring a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phumĭ Chring říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phumĭ Chring (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phumĭ Chring a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phumĭ Chring

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phumĭ Chring: textový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Chring: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Chring

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phumĭ Chring: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Chring: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Chring: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gondla v oblasti Jammu, Jammu and Kashmir, Indie
  2. Suujiin Ortoo v oblasti Dornod, Mongolsko
  3. Armoj Deh v oblasti Mazandaran, Írán
  4. Zanapan v oblasti Aldama, Tamaulipas, Mexiko
  5. Borow v oblasti Baydhabo, Bay, Somálsko
  6. Ganspoel v oblasti Vlaams Brabant, Vlaanderen, Belgie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.