3D mapa Phumĭ Chrey

Satelitní mapa Phumĭ Chrey

název bez diakritiky: Phumi Chrey
správní zařazení: Siem Reap (PT), Siem Reap, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 13° 22' 0" North, 103° 55' 0" East

Phumĭ Chrey a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phumi ChreyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phumĭ Chrey. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phumi Chrey, administrativně je místo zařazeno do oblasti Siem Reap (PT), Siem Reap, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 22' 0" North, 103° 55' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phumĭ Chrey v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phumĭ Chrey

Hotely Phumĭ Chrey: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phumĭ Chrey: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phumĭ Chrey, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phumĭ Chrey Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phumĭ Chrey. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phumĭ Chrey

3D mapa Phumĭ Chrey v Google Earth

satelitní 3D mapa Phumĭ Chrey, Kambodža

3D mapa Phumĭ ChreyGoogle Earth – podívejte se na Phumĭ Chrey z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phumĭ Chrey dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phumĭ Chrey shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phumĭ Chrey, Kambodža v Google Earth »

Letiště Phumĭ Chrey a okolí

Letiště ve městě Phumĭ Chrey a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phumĭ Chrey říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phumĭ Chrey (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phumĭ Chrey a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phumĭ Chrey

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phumĭ Chrey: textový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Chrey: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Chrey

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phumĭ Chrey: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Chrey: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Chrey: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Xom Ve (1) v oblasti Tuyen Hoa, Quang Binh, Vietnam
  2. Apian v oblasti Iloilo, Region 6, Filipíny
  3. Zaneprech'ye v oblasti Penovskiy rayon, Tverskaya Oblast, Rusko
  4. Xinchi v oblasti Heyang, Shaanxi, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.