3D mapa Phumĭ Kâkoŭ

Satelitní mapa Phumĭ Kâkoŭ

název bez diakritiky: Phumi Kakou
správní zařazení: Sotr Nikum, Siem Reap, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 13° 5' 0" North, 104° 6' 0" East

Phumĭ Kâkoŭ a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phumi KakouVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phumĭ Kâkoŭ. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phumi Kakou, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sotr Nikum, Siem Reap, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 5' 0" North, 104° 6' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phumĭ Kâkoŭ v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phumĭ Kâkoŭ

Hotely Phumĭ Kâkoŭ: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phumĭ Kâkoŭ: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phumĭ Kâkoŭ, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phumĭ Kâkoŭ Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phumĭ Kâkoŭ. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phumĭ Kâkoŭ

3D mapa Phumĭ Kâkoŭ v Google Earth

satelitní 3D mapa Phumĭ Kâkoŭ, Kambodža

3D mapa Phumĭ KâkoŭGoogle Earth – podívejte se na Phumĭ Kâkoŭ z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phumĭ Kâkoŭ dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phumĭ Kâkoŭ shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phumĭ Kâkoŭ, Kambodža v Google Earth »

Letiště Phumĭ Kâkoŭ a okolí

Letiště ve městě Phumĭ Kâkoŭ a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phumĭ Kâkoŭ říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phumĭ Kâkoŭ (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phumĭ Kâkoŭ a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phumĭ Kâkoŭ

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phumĭ Kâkoŭ: textový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Kâkoŭ: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Kâkoŭ

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phumĭ Kâkoŭ: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Kâkoŭ: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Kâkoŭ: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Fahrafeld v oblasti Baden, Niederosterreich, Rakousko
  2. Yeroluk v oblasti Balikesir, Turecko
  3. El Capulin v oblasti Ojinaga, Chihuahua, Mexiko
  4. Grammenon v oblasti Ioannina, Ipiros, Řecko
  5. Kampong Setang v oblasti Terengganu, Malajsie
  6. El Barbasco v oblasti Falcon, Falcon, Venezuela

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.