3D mapa Phumĭ Koŭk Kândal

Satelitní mapa Phumĭ Koŭk Kândal

název bez diakritiky: Phumi Kouk Kandal
správní zařazení: Varin, Siem Reap, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 13° 51' 0" North, 103° 54' 0" East

Phumĭ Koŭk Kândal a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phumi Kouk KandalVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phumĭ Koŭk Kândal. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phumi Kouk Kandal, administrativně je místo zařazeno do oblasti Varin, Siem Reap, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 51' 0" North, 103° 54' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phumĭ Koŭk Kândal v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phumĭ Koŭk Kândal

Hotely Phumĭ Koŭk Kândal: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phumĭ Koŭk Kândal: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phumĭ Koŭk Kândal, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phumĭ Koŭk Kândal Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phumĭ Koŭk Kândal. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phumĭ Koŭk Kândal

3D mapa Phumĭ Koŭk Kândal v Google Earth

satelitní 3D mapa Phumĭ Koŭk Kândal, Kambodža

3D mapa Phumĭ Koŭk KândalGoogle Earth – podívejte se na Phumĭ Koŭk Kândal z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phumĭ Koŭk Kândal dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phumĭ Koŭk Kândal shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phumĭ Koŭk Kândal, Kambodža v Google Earth »

Letiště Phumĭ Koŭk Kândal a okolí

Letiště ve městě Phumĭ Koŭk Kândal a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phumĭ Koŭk Kândal říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phumĭ Koŭk Kândal (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phumĭ Koŭk Kândal a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phumĭ Koŭk Kândal

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phumĭ Koŭk Kândal: textový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Koŭk Kândal: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Koŭk Kândal

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phumĭ Koŭk Kândal: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Koŭk Kândal: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Koŭk Kândal: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Banda Piran v oblasti Mansehra, N.W.F.P., Pákistán
  2. Zhongkeng'ao v oblasti Ruijin, Jiangxi, Čína
  3. Alberto v oblasti Funhalouro, Inhambane, Mozambik

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.