3D mapa Phumĭ Ângk Sângkê

Satelitní mapa Phumĭ Ângk Sângkê

název bez diakritiky: Phumi Angk Sangke
správní zařazení: Tram Kak, Takeo, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 11° 6' 0" North, 104° 27' 0" East

Phumĭ Ângk Sângkê a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phumi Angk SangkeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phumĭ Ângk Sângkê. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phumi Angk Sangke, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tram Kak, Takeo, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 6' 0" North, 104° 27' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phumĭ Ângk Sângkê v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phumĭ Ângk Sângkê

Hotely Phumĭ Ângk Sângkê: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phumĭ Ângk Sângkê: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phumĭ Ângk Sângkê, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phumĭ Ângk Sângkê Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phumĭ Ângk Sângkê. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phumĭ Ângk Sângkê

3D mapa Phumĭ Ângk Sângkê v Google Earth

satelitní 3D mapa Phumĭ Ângk Sângkê, Kambodža

3D mapa Phumĭ Ângk SângkêGoogle Earth – podívejte se na Phumĭ Ângk Sângkê z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phumĭ Ângk Sângkê dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phumĭ Ângk Sângkê shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phumĭ Ângk Sângkê, Kambodža v Google Earth »

Letiště Phumĭ Ângk Sângkê a okolí

Letiště ve městě Phumĭ Ângk Sângkê a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phumĭ Ângk Sângkê říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phumĭ Ângk Sângkê (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phumĭ Ângk Sângkê a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phumĭ Ângk Sângkê

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phumĭ Ângk Sângkê: textový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Ângk Sângkê: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Ângk Sângkê

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phumĭ Ângk Sângkê: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Ângk Sângkê: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Ângk Sângkê: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kargah v oblasti Lorestan, Írán
  2. Lushimbike v oblasti Mumbwa, Central, Zambie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.