3D mapa Phumĭ Prêk Toăl

Satelitní mapa Phumĭ Prêk Toăl

název bez diakritiky: Phumi Prek Toal
správní zařazení: Prey Noup, Tonle Sap, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 10° 39' 0" North, 103° 55' 0" East

Phumĭ Prêk Toăl a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phumi Prek ToalVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phumĭ Prêk Toăl. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phumi Prek Toal, administrativně je místo zařazeno do oblasti Prey Noup, Tonle Sap, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 10° 39' 0" North, 103° 55' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phumĭ Prêk Toăl v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phumĭ Prêk Toăl

Hotely Phumĭ Prêk Toăl: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phumĭ Prêk Toăl: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phumĭ Prêk Toăl, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phumĭ Prêk Toăl Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phumĭ Prêk Toăl. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phumĭ Prêk Toăl

3D mapa Phumĭ Prêk Toăl v Google Earth

satelitní 3D mapa Phumĭ Prêk Toăl, Kambodža

3D mapa Phumĭ Prêk ToălGoogle Earth – podívejte se na Phumĭ Prêk Toăl z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phumĭ Prêk Toăl dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phumĭ Prêk Toăl shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phumĭ Prêk Toăl, Kambodža v Google Earth »

Letiště Phumĭ Prêk Toăl a okolí

Letiště ve městě Phumĭ Prêk Toăl a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phumĭ Prêk Toăl říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phumĭ Prêk Toăl (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phumĭ Prêk Toăl a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phumĭ Prêk Toăl

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phumĭ Prêk Toăl: textový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Prêk Toăl: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Prêk Toăl

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phumĭ Prêk Toăl: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Prêk Toăl: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Prêk Toăl: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kolonie Stahldorf v oblasti Peine, Braunschweig, Niedersachsen, Německo
  2. Dumbrava v oblasti Cluj, Rumunsko
  3. Limuling v oblasti Jiangshan, Zhejiang, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.