3D mapa Bassa Ndokati

Satelitní mapa Bassa Ndokati

název bez diakritiky: Bassa Ndokati
správní zařazení: Kamerun, Afrika
zeměpisná poloha: 4° 5' 0" North, 9° 42' 0" East

Bassa Ndokati a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bassa NdokatiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bassa Ndokati. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bassa Ndokati, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kamerun, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 4° 5' 0" North, 9° 42' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bassa Ndokati v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bassa Ndokati

Hotely Bassa Ndokati: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bassa Ndokati: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bassa Ndokati, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bassa Ndokati Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bassa Ndokati. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bassa Ndokati

3D mapa Bassa Ndokati v Google Earth

satelitní 3D mapa Bassa Ndokati, Kamerun

3D mapa Bassa NdokatiGoogle Earth – podívejte se na Bassa Ndokati z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bassa Ndokati dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bassa Ndokati shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bassa Ndokati, Kamerun v Google Earth »

Letiště Bassa Ndokati a okolí

Letiště ve městě Bassa Ndokati a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bassa Ndokati říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bassa Ndokati (Kamerun)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bassa Ndokati a celou oblast Kamerun. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bassa Ndokati

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bassa Ndokati: textový odkaz

satelitní mapu Bassa Ndokati: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bassa Ndokati

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bassa Ndokati: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bassa Ndokati: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bassa Ndokati: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Not (1) v oblasti Krabi, Southern, Thajsko
  2. Gula Nur v oblasti Mardan, N.W.F.P., Pákistán
  3. Collins Mill v oblasti Claiborne County, Tennessee, Spojené státy americké
  4. Tiger v oblasti Rogers County, Oklahoma, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.