3D mapa Grand Batanga

Satelitní mapa Grand Batanga

název bez diakritiky: Grand Batanga
správní zařazení: Kamerun, Afrika
zeměpisná poloha: 2° 51' 0" North, 9° 53' 0" East

Grand Batanga a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Grand BatangaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Grand Batanga. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Grand Batanga, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kamerun, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 2° 51' 0" North, 9° 53' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Grand Batanga v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Grand Batanga

Hotely Grand Batanga: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Grand Batanga: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Grand Batanga, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Grand Batanga Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Grand Batanga. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Grand Batanga

3D mapa Grand Batanga v Google Earth

satelitní 3D mapa Grand Batanga, Kamerun

3D mapa Grand BatangaGoogle Earth – podívejte se na Grand Batanga z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Grand Batanga dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Grand Batanga shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Grand Batanga, Kamerun v Google Earth »

Letiště Grand Batanga a okolí

Letiště ve městě Grand Batanga a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Grand Batanga říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Grand Batanga (Kamerun)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Grand Batanga a celou oblast Kamerun. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Grand Batanga

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Grand Batanga: textový odkaz

satelitní mapu Grand Batanga: obrázkový odkaz

satelitní mapu Grand Batanga

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Grand Batanga: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Grand Batanga: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Grand Batanga: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. El Mangui v oblasti Nopala de Villagran, Hidalgo, Mexiko
  2. Antiopujre v oblasti Sud Chichas, Potosi, Bolívie
  3. Les Allies v oblasti Pontarlier, Doubs, Franche-Comte, Francie
  4. Kinnelon v oblasti Morris County, New Jersey, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.