loading

Mapa letiště Bafoumssam Airport

Bafoumssam Airport (BFX)

základní informace o letišti

název letiště: Bafoumssam Airport, Bafoussam Airport
zeměpisná poloha: 5° 32' 12" severní šířky, 10° 21' 16" východní délky
kód IATA: BFX
kód ICAO: FKKU

Mapa letiště Bafoumssam Airport

Podrobná mapa letiště Bafoumssam Airport (BFX) je zobrazena níže. Pro posun výřezu mapy a změnu měřítka použijte ovládání vlevo nahoře. Kliknutím na příslušná tlačíka můžete zvolit typ mapy: mapu ulic, satelitní mapu nebo mapu kombinovanou. Hledáte-li hotel blízko letiště Bafoumssam Airport, Kamerun, využijte formulář umístěný pod mapou.

Mapa má pouze informativní charakter a je, stejně jako její obsah, poskytována bez záruky. Uživatel přebírá veškerá rizika spojená s jejím použitím, Maplandia.cz nenese žádnou odpovědnost za škodu nebo prodlení vyplývající z takového použití.

Hotely blízko letiště Bafoumssam Airport: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel u Bafoumssam Airport on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bafoumssam Airport: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Online Hotel BookingMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů blízko letiště Bafoumssam Airport, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů blízko letiště Bafoumssam Airport

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování blízko letiště Bafoumssam Airport Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely blízko letiště Bafoumssam Airport. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotely blízko letiště Bafoumssam Airport

Hotely ležící blízko letiště Bafoumssam Airport jsou seřazeny podle vzdálenosti od letiště.

Místa v okolí letiště Bafoumssam Airport

Bafoumssam Airport je nejbližším letištěm při letu do následujících měst.Jak odkázat na Satelitní mapa letiště Bafoumssam Airport

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si v následujícím přehledu a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní formulář pro hledání míst — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

Satelitní mapa letiště Bafoumssam Airport: textový odkaz

Satelitní mapa letiště Bafoumssam Airport: obrázkový odkaz

mapa letiště Bafoumssam Airport

Formulář pro hledání míst

satelitní mapyUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

Satelitní mapa letiště Bafoumssam Airport: malá mapa jako odkaz

Satelitní mapa letiště Bafoumssam Airport: středně velká mapa jako odkaz

Satelitní mapa letiště Bafoumssam Airport: velká mapa jako odkaz

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.