3D mapa Bassa

Satelitní mapa Bassa

název bez diakritiky: Bassa
správní zařazení: Wouri, Littoral, Kamerun, Afrika
zeměpisná poloha: 4° 3' 25" North, 9° 44' 52" East

Bassa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BassaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bassa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bassa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Wouri, Littoral, Kamerun, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 4° 3' 25" North, 9° 44' 52" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bassa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bassa

Hotely Bassa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bassa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bassa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bassa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bassa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bassa

3D mapa Bassa v Google Earth

satelitní 3D mapa Bassa, Kamerun

3D mapa BassaGoogle Earth – podívejte se na Bassa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bassa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bassa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bassa, Kamerun v Google Earth »

Letiště Bassa a okolí

Letiště ve městě Bassa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bassa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bassa (Kamerun)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bassa a celou oblast Kamerun. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bassa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bassa: textový odkaz

satelitní mapu Bassa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bassa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bassa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bassa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bassa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. As Sayyid Rumayd v oblasti Al-Qadisiyah, Irák
  2. Nangelasari v oblasti Bogor, Jawa Barat, Indonésie
  3. Midsland aan Zee v oblasti Friesland, Nizozemí
  4. South Mount Vernon v oblasti Knox County, Ohio, Spojené státy americké
  5. Dernagola v oblasti Monaghan, North East, Irsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.