3D mapa Jasper

Satelitní mapa Jasper

název bez diakritiky: Jasper
správní zařazení: Division No. 15, Alberta, Kanada, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 52° 53' 0" North, 118° 5' 0" West

Jasper a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa JasperVítejte na stránce věnované satelitní mapě Jasper. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Jasper, administrativně je místo zařazeno do oblasti Division No. 15, Alberta, Kanada, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 52° 53' 0" North, 118° 5' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Jasper v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Jasper

Hotely Jasper: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Jasper: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Jasper, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Jasper Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Jasper. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Jasper

3D mapa Jasper v Google Earth

satelitní 3D mapa Jasper, Kanada

3D mapa JasperGoogle Earth – podívejte se na Jasper z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Jasper dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Jasper shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Jasper, Kanada v Google Earth »

Letiště Jasper a okolí

Letiště ve městě Jasper a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Jasper říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Jasper (Kanada)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Jasper a celou oblast Kanada. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Jasper

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Jasper: textový odkaz

satelitní mapu Jasper: obrázkový odkaz

satelitní mapu Jasper

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Jasper: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Jasper: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Jasper: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sambolawan v oblasti Lanao Del Sur, Region 12, Filipíny
  2. Mundo Novo v oblasti Iconha, Espiritu Santo, Brazílie
  3. Tangrim v oblasti Nordvorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo
  4. Awat Nkang v oblasti Itu, Akwalbom, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.