3D mapa Lake Windermere

Satelitní mapa Lake Windermere

název bez diakritiky: Lake Windermere
správní zařazení: East Kootenay Regional District, British Columbia, Kanada, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 50° 31' 0" North, 116° 2' 0" West

Lake Windermere a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Lake WindermereVítejte na stránce věnované satelitní mapě Lake Windermere. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lake Windermere, administrativně je místo zařazeno do oblasti East Kootenay Regional District, British Columbia, Kanada, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 50° 31' 0" North, 116° 2' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Lake Windermere v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Lake Windermere

Hotely Lake Windermere: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Lake Windermere: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lake Windermere, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Lake Windermere Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lake Windermere. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Lake Windermere

3D mapa Lake Windermere v Google Earth

satelitní 3D mapa Lake Windermere, Kanada

3D mapa Lake WindermereGoogle Earth – podívejte se na Lake Windermere z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Lake Windermere dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Lake Windermere shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Lake Windermere, Kanada v Google Earth »

Letiště Lake Windermere a okolí

Letiště ve městě Lake Windermere a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Lake Windermere říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Lake Windermere (Kanada)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Lake Windermere a celou oblast Kanada. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Lake Windermere

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Lake Windermere: textový odkaz

satelitní mapu Lake Windermere: obrázkový odkaz

satelitní mapu Lake Windermere

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Lake Windermere: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Lake Windermere: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Lake Windermere: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Qiongxin v oblasti Rong Xian, Guangxi, Čína
  2. Dealu Mare v oblasti Cluj, Rumunsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.