3D mapa Vancouver

Satelitní mapa Vancouver

název bez diakritiky: Vancouver
správní zařazení: Greater Vancouver Regional District, British Columbia, Kanada, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 49° 15' 0" North, 123° 8' 0" West

Vancouver a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa VancouverVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vancouver. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vancouver, administrativně je místo zařazeno do oblasti Greater Vancouver Regional District, British Columbia, Kanada, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 15' 0" North, 123° 8' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vancouver v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vancouver

Hotely Vancouver: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vancouver: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vancouver, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vancouver Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vancouver. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Vancouver

3D mapa Vancouver v Google Earth

satelitní 3D mapa Vancouver, Kanada

3D mapa VancouverGoogle Earth – podívejte se na Vancouver z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vancouver dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vancouver shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vancouver, Kanada v Google Earth »

Letiště Vancouver a okolí

Letiště ve městě Vancouver a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vancouver říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vancouver (Kanada)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vancouver a celou oblast Kanada. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vancouver

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vancouver: textový odkaz

satelitní mapu Vancouver: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vancouver

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vancouver: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vancouver: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vancouver: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bindou v oblasti Kissidougou, Nzerekore, Guinea
  2. Mtua v oblasti Nachingwea, Lindi, Tanzanie
  3. Guanxing v oblasti Yuqing, Guizhou, Čína
  4. Los Cerrillos v oblasti Requinao, Cachapoal, Chile

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.