3D mapa Sainte-Angèle

Satelitní mapa Sainte-Angèle

název bez diakritiky: Sainte-Angele
správní zařazení: La Mitis, Quebec, Kanada, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 48° 32' 0" North, 68° 5' 0" West

Sainte-Angèle a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sainte-AngeleVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sainte-Angèle. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sainte-Angele, administrativně je místo zařazeno do oblasti La Mitis, Quebec, Kanada, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 48° 32' 0" North, 68° 5' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sainte-Angèle v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sainte-Angèle

Hotely Sainte-Angèle: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sainte-Angèle: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sainte-Angèle, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sainte-Angèle Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sainte-Angèle. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sainte-Angèle

3D mapa Sainte-Angèle v Google Earth

satelitní 3D mapa Sainte-Angèle, Kanada

3D mapa Sainte-AngèleGoogle Earth – podívejte se na Sainte-Angèle z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sainte-Angèle dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sainte-Angèle shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sainte-Angèle, Kanada v Google Earth »

Letiště Sainte-Angèle a okolí

Letiště ve městě Sainte-Angèle a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sainte-Angèle říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sainte-Angèle (Kanada)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sainte-Angèle a celou oblast Kanada. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sainte-Angèle

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sainte-Angèle: textový odkaz

satelitní mapu Sainte-Angèle: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sainte-Angèle

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sainte-Angèle: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sainte-Angèle: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sainte-Angèle: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Wulipai v oblasti Hengnan, Hunan, Čína
  2. Cerove v oblasti Skrapar, Albánie
  3. Lio v oblasti Serang, Jawa Barat, Indonésie
  4. Goth Rahail v oblasti Lasbela, Baluchistan, Pákistán
  5. Balibao v oblasti Chaoyang, Liaoning, Čína
  6. Ahagam v oblasti Baramula (Kashmir North), Jammu and Kashmir, Indie
  7. Sateh v oblasti Chaharmahal and Bakhtiar, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.