3D mapa Ad Dawḩah

Satelitní mapa Ad Dawḩah

název bez diakritiky: Ad Dawhah
správní zařazení: Qatar, Katar, Asie
zeměpisná poloha: 25° 17' 12" North, 51° 32' 0" East

Ad Dawḩah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ad DawhahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ad Dawḩah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ad Dawhah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Qatar, Katar, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 17' 12" North, 51° 32' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ad Dawḩah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ad Dawḩah

Hotely Ad Dawḩah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ad Dawḩah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ad Dawḩah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ad Dawḩah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ad Dawḩah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Ad Dawḩah

3D mapa Ad Dawḩah v Google Earth

satelitní 3D mapa Ad Dawḩah, Katar

3D mapa Ad DawḩahGoogle Earth – podívejte se na Ad Dawḩah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ad Dawḩah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ad Dawḩah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ad Dawḩah, Katar v Google Earth »

Letiště Ad Dawḩah a okolí

Letiště ve městě Ad Dawḩah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ad Dawḩah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ad Dawḩah (Katar)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ad Dawḩah a celou oblast Katar. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ad Dawḩah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ad Dawḩah: textový odkaz

satelitní mapu Ad Dawḩah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ad Dawḩah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ad Dawḩah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ad Dawḩah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ad Dawḩah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Look Pandan v oblasti Tawi-Tawi, Region 9, Filipíny
  2. Tarapaca v oblasti Roncesvalles, Tolima, Kolumbie
  3. Xiatantougang v oblasti Changle, Fujian, Čína
  4. Qaraqullar v oblasti Azerbaydzhan Territor, Ázerbájdžán
  5. Khathar v oblasti Hyderabad, Sind, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.