3D mapa Ash Shafallaḩīyah

Satelitní mapa Ash Shafallaḩīyah

název bez diakritiky: Ash Shafallahiyah
správní zařazení: Qatar, Katar, Asie
zeměpisná poloha: 25° 39' 0" North, 51° 22' 20" East

Ash Shafallaḩīyah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ash ShafallahiyahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ash Shafallaḩīyah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ash Shafallahiyah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Qatar, Katar, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 39' 0" North, 51° 22' 20" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ash Shafallaḩīyah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ash Shafallaḩīyah

Hotely Ash Shafallaḩīyah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ash Shafallaḩīyah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ash Shafallaḩīyah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ash Shafallaḩīyah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ash Shafallaḩīyah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ash Shafallaḩīyah

3D mapa Ash Shafallaḩīyah v Google Earth

satelitní 3D mapa Ash Shafallaḩīyah, Katar

3D mapa Ash ShafallaḩīyahGoogle Earth – podívejte se na Ash Shafallaḩīyah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ash Shafallaḩīyah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ash Shafallaḩīyah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ash Shafallaḩīyah, Katar v Google Earth »

Letiště Ash Shafallaḩīyah a okolí

Letiště ve městě Ash Shafallaḩīyah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ash Shafallaḩīyah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ash Shafallaḩīyah (Katar)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ash Shafallaḩīyah a celou oblast Katar. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ash Shafallaḩīyah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ash Shafallaḩīyah: textový odkaz

satelitní mapu Ash Shafallaḩīyah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ash Shafallaḩīyah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ash Shafallaḩīyah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ash Shafallaḩīyah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ash Shafallaḩīyah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Vinal Viejo v oblasti Copo, Santiago del Estero, Argentina
  2. Vreshtas v oblasti Korce, Albánie
  3. Larga v oblasti Iasi, Rumunsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.