3D mapa Kzyl-Balyk

Satelitní mapa Kzyl-Balyk

název bez diakritiky: Kzyl-Balyk
správní zařazení: Guryev, Kazachstán, Asie
zeměpisná poloha: 47° 0' 0" North, 51° 49' 0" East

Kzyl-Balyk a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kzyl-BalykVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kzyl-Balyk. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kzyl-Balyk, administrativně je místo zařazeno do oblasti Guryev, Kazachstán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 0' 0" North, 51° 49' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kzyl-Balyk v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kzyl-Balyk

Hotely Kzyl-Balyk: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kzyl-Balyk: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kzyl-Balyk, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kzyl-Balyk Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kzyl-Balyk. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kzyl-Balyk

3D mapa Kzyl-Balyk v Google Earth

satelitní 3D mapa Kzyl-Balyk, Kazachstán

3D mapa Kzyl-BalykGoogle Earth – podívejte se na Kzyl-Balyk z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kzyl-Balyk dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kzyl-Balyk shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kzyl-Balyk, Kazachstán v Google Earth »

Letiště Kzyl-Balyk a okolí

Letiště ve městě Kzyl-Balyk a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kzyl-Balyk říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kzyl-Balyk (Kazachstán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kzyl-Balyk a celou oblast Kazachstán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kzyl-Balyk

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kzyl-Balyk: textový odkaz

satelitní mapu Kzyl-Balyk: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kzyl-Balyk

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kzyl-Balyk: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kzyl-Balyk: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kzyl-Balyk: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Saturn v oblasti Whitley County, Indiana, Spojené státy americké
  2. Sint v oblasti Tonkolili, Northern, Sierra Leone
  3. Petrovici v oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora
  4. Five Points v oblasti San Diego County, California, Spojené státy americké
  5. Barranca del Oro v oblasti Amatlan de Canas, Nayarit, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.