3D mapa Karaganda

Satelitní mapa Karaganda

název bez diakritiky: Karaganda
správní zařazení: Karaganda, Kazachstán, Asie
zeměpisná poloha: 49° 47' 56" North, 73° 5' 58" East

Karaganda a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KaragandaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Karaganda. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Karaganda, administrativně je místo zařazeno do oblasti Karaganda, Kazachstán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 47' 56" North, 73° 5' 58" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Karaganda v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Karaganda

Hotely Karaganda: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Karaganda: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Karaganda, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Karaganda Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Karaganda. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Karaganda

3D mapa Karaganda v Google Earth

satelitní 3D mapa Karaganda, Kazachstán

3D mapa KaragandaGoogle Earth – podívejte se na Karaganda z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Karaganda dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Karaganda shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Karaganda, Kazachstán v Google Earth »

Letiště Karaganda a okolí

Letiště ve městě Karaganda a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Karaganda říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Karaganda (Kazachstán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Karaganda a celou oblast Kazachstán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Karaganda

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Karaganda: textový odkaz

satelitní mapu Karaganda: obrázkový odkaz

satelitní mapu Karaganda

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Karaganda: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Karaganda: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Karaganda: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Rise v oblasti Krokom Kommun, Jamtlands Lan, Švédsko
  2. Los Cuates v oblasti Cameron County, Texas, Spojené státy americké
  3. Qasr-e Firuzeh v oblasti Tehran, Írán
  4. Haysville Corner v oblasti Randolph County, Indiana, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.