3D mapa Belköl

Satelitní mapa Belköl

název bez diakritiky: Belkol
správní zařazení: Kzyl-Orda, Kazachstán, Asie
zeměpisná poloha: 44° 48' 37" North, 65° 35' 15" East

Belköl a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BelkolVítejte na stránce věnované satelitní mapě Belköl. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Belkol, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kzyl-Orda, Kazachstán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 44° 48' 37" North, 65° 35' 15" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Belköl v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Belköl

Hotely Belköl: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Belköl: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Belköl, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Belköl Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Belköl. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Belköl

3D mapa Belköl v Google Earth

satelitní 3D mapa Belköl, Kazachstán

3D mapa BelkölGoogle Earth – podívejte se na Belköl z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Belköl dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Belköl shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Belköl, Kazachstán v Google Earth »

Letiště Belköl a okolí

Letiště ve městě Belköl a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Belköl říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Belköl (Kazachstán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Belköl a celou oblast Kazachstán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Belköl

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Belköl: textový odkaz

satelitní mapu Belköl: obrázkový odkaz

satelitní mapu Belköl

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Belköl: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Belköl: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Belköl: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Seano v oblasti Prato, Toscana, Itálie
  2. Koto v oblasti Irepodun, Kwara, Nigérie
  3. Orgnat v oblasti Gueret, Creuse, Limousin, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.