3D mapa Zavety Il'icha

Satelitní mapa Zavety Il'icha

název bez diakritiky: Zavety Il'icha
správní zařazení: Tselinograd, Kazachstán, Asie
zeměpisná poloha: 52° 29' 0" North, 70° 21' 0" East

Zavety Il'icha a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Zavety Il'ichaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Zavety Il'icha. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Zavety Il'icha, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tselinograd, Kazachstán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 52° 29' 0" North, 70° 21' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Zavety Il'icha v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Zavety Il'icha

Hotely Zavety Il'icha: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Zavety Il'icha: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Zavety Il'icha, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Zavety Il'icha Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Zavety Il'icha. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Zavety Il'icha

3D mapa Zavety Il'icha v Google Earth

satelitní 3D mapa Zavety Il'icha, Kazachstán

3D mapa Zavety Il'ichaGoogle Earth – podívejte se na Zavety Il'icha z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Zavety Il'icha dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Zavety Il'icha shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Zavety Il'icha, Kazachstán v Google Earth »

Letiště Zavety Il'icha a okolí

Letiště ve městě Zavety Il'icha a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Zavety Il'icha říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Zavety Il'icha (Kazachstán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Zavety Il'icha a celou oblast Kazachstán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Zavety Il'icha

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Zavety Il'icha: textový odkaz

satelitní mapu Zavety Il'icha: obrázkový odkaz

satelitní mapu Zavety Il'icha

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Zavety Il'icha: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Zavety Il'icha: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Zavety Il'icha: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Puply v oblasti Smolenskiy rayon, Smolenskaya Oblast, Rusko
  2. Rodland v oblasti Hordaland, Norsko
  3. Naesong-ni v oblasti Chungchongnam-Do, Korejská republika
  4. Bala Shadeh v oblasti Gilan, Írán
  5. Wood Valley Estates v oblasti Coweta County, Georgia, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.