3D mapa Sokyrkart

Satelitní mapa Sokyrkart

název bez diakritiky: Sokyrkart
správní zařazení: Uralsk, Kazachstán, Asie
zeměpisná poloha: 48° 28' 54" North, 47° 38' 51" East

Sokyrkart a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SokyrkartVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sokyrkart. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sokyrkart, administrativně je místo zařazeno do oblasti Uralsk, Kazachstán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 48° 28' 54" North, 47° 38' 51" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sokyrkart v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sokyrkart

Hotely Sokyrkart: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sokyrkart: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sokyrkart, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sokyrkart Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sokyrkart. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sokyrkart

3D mapa Sokyrkart v Google Earth

satelitní 3D mapa Sokyrkart, Kazachstán

3D mapa SokyrkartGoogle Earth – podívejte se na Sokyrkart z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sokyrkart dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sokyrkart shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sokyrkart, Kazachstán v Google Earth »

Letiště Sokyrkart a okolí

Letiště ve městě Sokyrkart a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sokyrkart říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sokyrkart (Kazachstán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sokyrkart a celou oblast Kazachstán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sokyrkart

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sokyrkart: textový odkaz

satelitní mapu Sokyrkart: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sokyrkart

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sokyrkart: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sokyrkart: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sokyrkart: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sant'Andrea di Rossano v oblasti Forli-Cesena, Emilia-Romagna, Itálie
  2. Bughybay v oblasti Guryev, Kazachstán
  3. Gaodahaizi v oblasti Yingshang, Anhui, Čína
  4. Klein Kieshof v oblasti Ostvorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.