3D mapa Mombasa

Satelitní mapa Mombasa

název bez diakritiky: Mombasa
správní zařazení: Coast, Keňa, Afrika
zeměpisná poloha: 4° 3' 0" South, 39° 40' 0" East

Mombasa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MombasaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mombasa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mombasa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Coast, Keňa, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 4° 3' 0" South, 39° 40' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mombasa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mombasa

Hotely Mombasa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mombasa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mombasa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mombasa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mombasa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mombasa

3D mapa Mombasa v Google Earth

satelitní 3D mapa Mombasa, Keňa

3D mapa MombasaGoogle Earth – podívejte se na Mombasa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mombasa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mombasa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mombasa, Keňa v Google Earth »

Letiště Mombasa a okolí

Letiště ve městě Mombasa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mombasa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mombasa (Keňa)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mombasa a celou oblast Keňa. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mombasa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mombasa: textový odkaz

satelitní mapu Mombasa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mombasa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mombasa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mombasa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mombasa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Yuye v oblasti Wenling, Zhejiang, Čína
  2. Chistikovo v oblasti Babaevskiy rayon, Vologodskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.