3D mapa Iracal

Satelitní mapa Iracal

název bez diakritiky: Iracal
správní zařazení: Frontino, Antioquia, Kolumbie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 6° 52' 45" North, 76° 12' 6" West

Iracal a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa IracalVítejte na stránce věnované satelitní mapě Iracal. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Iracal, administrativně je místo zařazeno do oblasti Frontino, Antioquia, Kolumbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 52' 45" North, 76° 12' 6" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Iracal v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Iracal

Hotely Iracal: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Iracal: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Iracal, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Iracal Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Iracal. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Iracal

3D mapa Iracal v Google Earth

satelitní 3D mapa Iracal, Kolumbie

3D mapa IracalGoogle Earth – podívejte se na Iracal z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Iracal dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Iracal shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Iracal, Kolumbie v Google Earth »

Letiště Iracal a okolí

Letiště ve městě Iracal a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Iracal říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Iracal (Kolumbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Iracal a celou oblast Kolumbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Iracal

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Iracal: textový odkaz

satelitní mapu Iracal: obrázkový odkaz

satelitní mapu Iracal

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Iracal: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Iracal: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Iracal: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Herrmannsdorf v oblasti Ebersberg, Oberbayern, Bayern, Německo
  2. Ap Dong Xuan v oblasti Tam Thanh, Vinh Phu, Vietnam
  3. Xom Ben Co v oblasti Cu Chi, Ho Chi Minh City, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.