3D mapa Chíquiza

Satelitní mapa Chíquiza

název bez diakritiky: Chiquiza
správní zařazení: Chiquiza, Boyaca, Kolumbie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 5° 36' 30" North, 73° 29' 19" West

Chíquiza a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ChiquizaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chíquiza. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chiquiza, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chiquiza, Boyaca, Kolumbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 36' 30" North, 73° 29' 19" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chíquiza v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chíquiza

Hotely Chíquiza: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chíquiza: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chíquiza, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chíquiza Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chíquiza. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chíquiza

3D mapa Chíquiza v Google Earth

satelitní 3D mapa Chíquiza, Kolumbie

3D mapa ChíquizaGoogle Earth – podívejte se na Chíquiza z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chíquiza dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chíquiza shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chíquiza, Kolumbie v Google Earth »

Letiště Chíquiza a okolí

Letiště ve městě Chíquiza a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chíquiza říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chíquiza (Kolumbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chíquiza a celou oblast Kolumbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chíquiza

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chíquiza: textový odkaz

satelitní mapu Chíquiza: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chíquiza

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chíquiza: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chíquiza: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chíquiza: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sewerniy Mayak v oblasti Tashkent Oblast, Uzbekistán
  2. Shabwa v oblasti Twante, Yangon (Rangoon), Barma
  3. Fosses-et-Baleyssac v oblasti Langon, Gironde, Aquitaine, Francie
  4. Fotan v oblasti Yongshan, Yunnan, Čína
  5. Kipinzi v oblasti Bandundu, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.