3D mapa Pedregal Alto

Satelitní mapa Pedregal Alto

název bez diakritiky: Pedregal Alto
správní zařazení: Santa Sofia, Boyaca, Kolumbie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 5° 39' 52" North, 73° 38' 57" West

Pedregal Alto a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Pedregal AltoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pedregal Alto. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pedregal Alto, administrativně je místo zařazeno do oblasti Santa Sofia, Boyaca, Kolumbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 39' 52" North, 73° 38' 57" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pedregal Alto v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pedregal Alto

Hotely Pedregal Alto: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pedregal Alto: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pedregal Alto, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pedregal Alto Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pedregal Alto. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pedregal Alto

3D mapa Pedregal Alto v Google Earth

satelitní 3D mapa Pedregal Alto, Kolumbie

3D mapa Pedregal AltoGoogle Earth – podívejte se na Pedregal Alto z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pedregal Alto dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pedregal Alto shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pedregal Alto, Kolumbie v Google Earth »

Letiště Pedregal Alto a okolí

Letiště ve městě Pedregal Alto a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pedregal Alto říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pedregal Alto (Kolumbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pedregal Alto a celou oblast Kolumbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pedregal Alto

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pedregal Alto: textový odkaz

satelitní mapu Pedregal Alto: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pedregal Alto

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pedregal Alto: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pedregal Alto: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pedregal Alto: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gondyrvay v oblasti Votkinskiy rayon, Udmurt Republic, Rusko
  2. Kul Papa v oblasti Khuzestan, Írán
  3. Kawle Dolne v oblasti Kartuzy, Pomorskie, Polsko
  4. Lohajimi v oblasti Pashchimi Singhbhum (Ch.), Bihar, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.