3D satelitní mapa San Fernando v Google Earth

název bez diakritiky: San Fernando
správní zařazení: Miraflores, Guaviare, Kolumbie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 1° 8' 0" North, 72° 13' 0" West

Google Earth: San Fernando a okolí

Google Earth – mapa San FernandoVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě San Fernando. Zobrazené místo je známé jako San Fernando, administrativně se řadí do oblasti Miraflores, Guaviare, Kolumbie, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 1° 8' 0" North, 72° 13' 0" West.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely San Fernando: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel San Fernando on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely San Fernando: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Fernando, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě San Fernando Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Fernando. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa San Fernando v Google Earth

podívejte se na 3D mapu San Fernando v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte San Fernando Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu San Fernando shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem San Fernando. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte San Fernando a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích San Fernando říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast San Fernando (Kolumbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro San Fernando a celou oblast Kolumbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Ban Yang (2) v oblasti Buri Rum, Northeastern, Thajsko
  2. Sermamagny v oblasti Territoire de Belfort, Territoire-de-Belfort, Midi-Pyrenees, Francie
  3. Vargbacken v oblasti Pitea Kommun, Norrbottens Lan, Švédsko
  4. Juding v oblasti Ding An, Hainan, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.