3D mapa Santa Marta

Satelitní mapa Santa Marta

název bez diakritiky: Santa Marta
správní zařazení: Santa Marta (Dist. Esp.), Magdalena, Kolumbie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 11° 14' 50" North, 74° 12' 6" West

Santa Marta a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Santa MartaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Santa Marta. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Santa Marta, administrativně je místo zařazeno do oblasti Santa Marta (Dist. Esp.), Magdalena, Kolumbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 14' 50" North, 74° 12' 6" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Santa Marta v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Santa Marta

Hotely Santa Marta: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Santa Marta: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Santa Marta, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Santa Marta Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Santa Marta. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Santa Marta

3D mapa Santa Marta v Google Earth

satelitní 3D mapa Santa Marta, Kolumbie

3D mapa Santa MartaGoogle Earth – podívejte se na Santa Marta z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Santa Marta dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Santa Marta shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Santa Marta, Kolumbie v Google Earth »

Letiště Santa Marta a okolí

Letiště ve městě Santa Marta a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Santa Marta říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Santa Marta (Kolumbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Santa Marta a celou oblast Kolumbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Santa Marta

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Santa Marta: textový odkaz

satelitní mapu Santa Marta: obrázkový odkaz

satelitní mapu Santa Marta

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Santa Marta: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Santa Marta: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Santa Marta: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mir Gun v oblasti Esfahan, Írán
  2. Tecoyame de Guadalupe v oblasti Tlapa de Comonfort, Guerrero, Mexiko
  3. Guaigui v oblasti La Vega, Dominikánská republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.