3D mapa Villa Alicia

Satelitní mapa Villa Alicia

název bez diakritiky: Villa Alicia
správní zařazení: Puerto Santander, Norte de Santander, Kolumbie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 8° 20' 39" North, 72° 25' 2" West

Villa Alicia a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Villa AliciaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Villa Alicia. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Villa Alicia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Puerto Santander, Norte de Santander, Kolumbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 8° 20' 39" North, 72° 25' 2" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Villa Alicia v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Villa Alicia

Hotely Villa Alicia: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Villa Alicia: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Villa Alicia, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Villa Alicia Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Villa Alicia. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Villa Alicia

3D mapa Villa Alicia v Google Earth

satelitní 3D mapa Villa Alicia, Kolumbie

3D mapa Villa AliciaGoogle Earth – podívejte se na Villa Alicia z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Villa Alicia dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Villa Alicia shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Villa Alicia, Kolumbie v Google Earth »

Letiště Villa Alicia a okolí

Letiště ve městě Villa Alicia a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Villa Alicia říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Villa Alicia (Kolumbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Villa Alicia a celou oblast Kolumbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Villa Alicia

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Villa Alicia: textový odkaz

satelitní mapu Villa Alicia: obrázkový odkaz

satelitní mapu Villa Alicia

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Villa Alicia: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Villa Alicia: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Villa Alicia: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Puntales v oblasti Cadiz, Andalucia, Španělsko
  2. Nsaka v oblasti Kasai-Occidental, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.