3D satelitní mapa Navas v Google Earth

název bez diakritiky: Navas
správní zařazení: Bucaramanga, Santander, Kolumbie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 7° 8' 0" North, 73° 8' 0" West

Google Earth: Navas a okolí

Google Earth – mapa NavasVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Navas. Zobrazené místo je známé jako Navas, administrativně se řadí do oblasti Bucaramanga, Santander, Kolumbie, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 7° 8' 0" North, 73° 8' 0" West.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Navas: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Navas on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Navas: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Navas, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Navas Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Navas. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Navas v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Navas v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Navas Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Navas shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Navas. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Navas a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Navas říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Navas (Kolumbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Navas a celou oblast Kolumbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Maehyang-ni v oblasti Chungchongnam-Do, Korejská republika
  2. Kayrak v oblasti Kastamonu, Turecko
  3. Kun'kino v oblasti Kalininskiy (Tverskoy) rayon, Tverskaya Oblast, Rusko
  4. Haeim v oblasti Buskerud, Norsko
  5. Bade Kalpa v oblasti Mymensingh Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  6. Barachu v oblasti Ghanzi, Western Region, Botswana

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.