3D mapa Bocas del Rosario

Satelitní mapa Bocas del Rosario

název bez diakritiky: Bocas del Rosario
správní zařazení: Puerto Wilches, Santander, Kolumbie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 7° 44' 0" North, 73° 48' 0" West

Bocas del Rosario a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bocas del RosarioVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bocas del Rosario. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bocas del Rosario, administrativně je místo zařazeno do oblasti Puerto Wilches, Santander, Kolumbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 44' 0" North, 73° 48' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bocas del Rosario v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bocas del Rosario

Hotely Bocas del Rosario: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bocas del Rosario: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bocas del Rosario, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bocas del Rosario Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bocas del Rosario. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bocas del Rosario

3D mapa Bocas del Rosario v Google Earth

satelitní 3D mapa Bocas del Rosario, Kolumbie

3D mapa Bocas del RosarioGoogle Earth – podívejte se na Bocas del Rosario z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bocas del Rosario dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bocas del Rosario shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bocas del Rosario, Kolumbie v Google Earth »

Letiště Bocas del Rosario a okolí

Letiště ve městě Bocas del Rosario a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bocas del Rosario říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bocas del Rosario (Kolumbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bocas del Rosario a celou oblast Kolumbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bocas del Rosario

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bocas del Rosario: textový odkaz

satelitní mapu Bocas del Rosario: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bocas del Rosario

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bocas del Rosario: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bocas del Rosario: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bocas del Rosario: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Krotenhof v oblasti Hof, Oberfranken, Bayern, Německo
  2. Bungbonkurugu v oblasti Nalerigu, Northern, Ghana
  3. Buon Klat v oblasti Krongnang, Dac Lac, Vietnam
  4. Bells Lake v oblasti Gloucester County, New Jersey, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.