3D mapa La Paloma

Satelitní mapa La Paloma

název bez diakritiky: La Paloma
správní zařazení: Cajamarca, Tolima, Kolumbie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 4° 27' 0" North, 75° 31' 0" West

La Paloma a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa La PalomaVítejte na stránce věnované satelitní mapě La Paloma. Název zobrazeného místa bez diakritiky je La Paloma, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cajamarca, Tolima, Kolumbie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 4° 27' 0" North, 75° 31' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: La Paloma v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely La Paloma

Hotely La Paloma: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely La Paloma: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě La Paloma, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě La Paloma Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě La Paloma. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města La Paloma

3D mapa La Paloma v Google Earth

satelitní 3D mapa La Paloma, Kolumbie

3D mapa La PalomaGoogle Earth – podívejte se na La Paloma z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu La Paloma dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu La Paloma shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa La Paloma, Kolumbie v Google Earth »

Letiště La Paloma a okolí

Letiště ve městě La Paloma a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích La Paloma říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast La Paloma (Kolumbie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro La Paloma a celou oblast Kolumbie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu La Paloma

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu La Paloma: textový odkaz

satelitní mapu La Paloma: obrázkový odkaz

satelitní mapu La Paloma

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu La Paloma: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu La Paloma: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu La Paloma: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gav Meshli v oblasti Mazandaran, Írán
  2. Daping v oblasti Baihe, Shaanxi, Čína
  3. Saints v oblasti Meaux, Seine-et-Marne, Ile-de-France, Francie
  4. Risberget v oblasti Hedmark, Norsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.