3D mapa Koma

Satelitní mapa Koma

název bez diakritiky: Koma
správní zařazení: Loandjili (Pointe Noire), Kouilou, Konžská republika (Brazzaville), Afrika
zeměpisná poloha: 4° 47' 22" South, 12° 11' 35" East

Koma a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KomaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Koma. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Koma, administrativně je místo zařazeno do oblasti Loandjili (Pointe Noire), Kouilou, Konžská republika (Brazzaville), přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 4° 47' 22" South, 12° 11' 35" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Koma v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Koma

Hotely Koma: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Koma: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Koma, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Koma Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Koma. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Koma

3D mapa Koma v Google Earth

satelitní 3D mapa Koma, Konžská republika (Brazzaville)

3D mapa KomaGoogle Earth – podívejte se na Koma z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Koma dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Koma shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Koma, Konžská republika (Brazzaville) v Google Earth »

Letiště Koma a okolí

Letiště ve městě Koma a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Koma říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Koma (Konžská republika (Brazzaville))

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Koma a celou oblast Konžská republika (Brazzaville). Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Koma

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Koma: textový odkaz

satelitní mapu Koma: obrázkový odkaz

satelitní mapu Koma

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Koma: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Koma: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Koma: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Litisse v oblasti Grand Anse, Haiti
  2. El Atajo v oblasti Rengo, Cachapoal, Chile
  3. Nadawli v oblasti Nadawli-Funsi, Upper West, Ghana

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.