3D mapa Taeryong-ni

Satelitní mapa Taeryong-ni

název bez diakritiky: Taeryong-ni
správní zařazení: Kaesong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR), Asie
zeměpisná poloha: 37° 51' 15" North, 126° 39' 2" East

Taeryong-ni a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Taeryong-niVítejte na stránce věnované satelitní mapě Taeryong-ni. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Taeryong-ni, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kaesong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR), přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 51' 15" North, 126° 39' 2" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Taeryong-ni v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Taeryong-ni

Hotely Taeryong-ni: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Taeryong-ni: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Taeryong-ni, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Taeryong-ni Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Taeryong-ni. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Taeryong-ni

3D mapa Taeryong-ni v Google Earth

satelitní 3D mapa Taeryong-ni, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

3D mapa Taeryong-niGoogle Earth – podívejte se na Taeryong-ni z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Taeryong-ni dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Taeryong-ni shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Taeryong-ni, Korejská lidově demokratická republika (KLDR) v Google Earth »

Letiště Taeryong-ni a okolí

Letiště ve městě Taeryong-ni a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Taeryong-ni říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Taeryong-ni (Korejská lidově demokratická republika (KLDR))

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Taeryong-ni a celou oblast Korejská lidově demokratická republika (KLDR). Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Taeryong-ni

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Taeryong-ni: textový odkaz

satelitní mapu Taeryong-ni: obrázkový odkaz

satelitní mapu Taeryong-ni

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Taeryong-ni: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Taeryong-ni: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Taeryong-ni: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kanumale v oblasti North Western, Srí Lanka
  2. Lome v oblasti Zio, Maritime, Togo
  3. Hwangch'on v oblasti South Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.