3D satelitní mapa Harogae-gol v Google Earth

název bez diakritiky: Harogae-gol
správní zařazení: Pyongyang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR), Asie
zeměpisná poloha: 39° 4' 0" North, 125° 39' 0" East

Google Earth: Harogae-gol a okolí

Google Earth – mapa Harogae-golVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Harogae-gol. Zobrazené místo je známé jako Harogae-gol, administrativně se řadí do oblasti Pyongyang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR), přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 39° 4' 0" North, 125° 39' 0" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Harogae-gol: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Harogae-gol on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Harogae-gol: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Harogae-gol, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Harogae-gol Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Harogae-gol. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Harogae-gol v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Harogae-gol v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Harogae-gol Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Harogae-gol shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Harogae-gol. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Harogae-gol a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Harogae-gol říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Harogae-gol (Korejská lidově demokratická republika (KLDR))

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Harogae-gol a celou oblast Korejská lidově demokratická republika (KLDR). Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Lomy v oblasti Ostrovskiy rayon, Pskovskaya Oblast, Rusko
  2. Ban Beng v oblasti Pholhong, Vientiane, Laos
  3. Ban Dong Tiu v oblasti Nakhon Phanom Mukdahan, Northeastern, Thajsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.