3D mapa Chŏngal-li

Satelitní mapa Chŏngal-li

název bez diakritiky: Chongal-li
správní zařazení: South Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR), Asie
zeměpisná poloha: 37° 58' 30" North, 126° 7' 34" East

Chŏngal-li a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Chongal-liVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chŏngal-li. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chongal-li, administrativně je místo zařazeno do oblasti South Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR), přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 58' 30" North, 126° 7' 34" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chŏngal-li v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chŏngal-li

Hotely Chŏngal-li: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chŏngal-li: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chŏngal-li, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chŏngal-li Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chŏngal-li. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chŏngal-li

3D mapa Chŏngal-li v Google Earth

satelitní 3D mapa Chŏngal-li, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

3D mapa Chŏngal-liGoogle Earth – podívejte se na Chŏngal-li z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chŏngal-li dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chŏngal-li shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chŏngal-li, Korejská lidově demokratická republika (KLDR) v Google Earth »

Letiště Chŏngal-li a okolí

Letiště ve městě Chŏngal-li a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chŏngal-li říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chŏngal-li (Korejská lidově demokratická republika (KLDR))

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chŏngal-li a celou oblast Korejská lidově demokratická republika (KLDR). Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chŏngal-li

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chŏngal-li: textový odkaz

satelitní mapu Chŏngal-li: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chŏngal-li

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chŏngal-li: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chŏngal-li: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chŏngal-li: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Adamovka v oblasti Vitsyebsk, Bělorusko
  2. Posavci v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.