3D mapa Pultangp'o

Satelitní mapa Pultangp'o

název bez diakritiky: Pultangp'o
správní zařazení: South Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR), Asie
zeměpisná poloha: 37° 46' 52" North, 126° 9' 53" East

Pultangp'o a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Pultangp'oVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pultangp'o. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pultangp'o, administrativně je místo zařazeno do oblasti South Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR), přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 46' 52" North, 126° 9' 53" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pultangp'o v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pultangp'o

Hotely Pultangp'o: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pultangp'o: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pultangp'o, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pultangp'o Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pultangp'o. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pultangp'o

3D mapa Pultangp'o v Google Earth

satelitní 3D mapa Pultangp'o, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

3D mapa Pultangp'oGoogle Earth – podívejte se na Pultangp'o z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pultangp'o dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pultangp'o shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pultangp'o, Korejská lidově demokratická republika (KLDR) v Google Earth »

Letiště Pultangp'o a okolí

Letiště ve městě Pultangp'o a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pultangp'o říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pultangp'o (Korejská lidově demokratická republika (KLDR))

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pultangp'o a celou oblast Korejská lidově demokratická republika (KLDR). Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pultangp'o

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pultangp'o: textový odkaz

satelitní mapu Pultangp'o: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pultangp'o

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pultangp'o: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pultangp'o: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pultangp'o: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Turan v oblasti Piy-Khemskiy rayon, Republic of Tyva, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.