3D satelitní mapa Sinbok-tong v Google Earth

název bez diakritiky: Sinbok-tong
správní zařazení: South Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR), Asie
zeměpisná poloha: 38° 27' 10" North, 125° 29' 18" East

Google Earth: Sinbok-tong a okolí

Google Earth – mapa Sinbok-tongVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Sinbok-tong. Zobrazené místo je známé jako Sinbok-tong, administrativně se řadí do oblasti South Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR), přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 38° 27' 10" North, 125° 29' 18" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Sinbok-tong: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Sinbok-tong on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sinbok-tong: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sinbok-tong, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sinbok-tong Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sinbok-tong. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Sinbok-tong v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Sinbok-tong v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Sinbok-tong Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Sinbok-tong shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Sinbok-tong. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Sinbok-tong a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sinbok-tong říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sinbok-tong (Korejská lidově demokratická republika (KLDR))

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Sinbok-tong a celou oblast Korejská lidově demokratická republika (KLDR). Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Masal-li v oblasti South Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Kirkwood v oblasti Camden County, New Jersey, Spojené státy americké
  3. Wierzchoslawice v oblasti Inowroclaw, Kujawsko-Pomorskie, Polsko
  4. Vila Kennedy v oblasti Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazílie
  5. Janansaya v oblasti Sandia, Puno, Peru

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.