3D mapa Hangho

Satelitní mapa Hangho

název bez diakritiky: Hangho
správní zařazení: Chollanam-Do, Korejská republika, Asie
zeměpisná poloha: 34° 45' 0" North, 127° 39' 0" East

Hangho a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa HanghoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Hangho. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hangho, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chollanam-Do, Korejská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 45' 0" North, 127° 39' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Hangho v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Hangho

Hotely Hangho: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Hangho: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Hangho, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Hangho Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Hangho. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Hangho

3D mapa Hangho v Google Earth

satelitní 3D mapa Hangho, Korejská republika

3D mapa HanghoGoogle Earth – podívejte se na Hangho z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Hangho dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Hangho shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Hangho, Korejská republika v Google Earth »

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Hangho říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Hangho (Korejská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Hangho a celou oblast Korejská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Hangho

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Hangho: textový odkaz

satelitní mapu Hangho: obrázkový odkaz

satelitní mapu Hangho

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Hangho: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Hangho: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Hangho: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Oikarila v oblasti Kainuu, Oulu, Finsko
  2. Dracevac Ninski v oblasti Zadar-Knin, Chorvatsko
  3. Gorodnoye v oblasti Trosnyanskiy rayon, Orlovskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.