3D mapa Ŭisŏng

Satelitní mapa Ŭisŏng

název bez diakritiky: Uisong
správní zařazení: Chollanam-Do, Korejská republika, Asie
zeměpisná poloha: 34° 13' 23" North, 127° 15' 11" East

Ŭisŏng a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa UisongVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ŭisŏng. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Uisong, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chollanam-Do, Korejská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 13' 23" North, 127° 15' 11" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ŭisŏng v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ŭisŏng

Hotely Ŭisŏng: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ŭisŏng: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ŭisŏng, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ŭisŏng Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ŭisŏng. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ŭisŏng

3D mapa Ŭisŏng v Google Earth

satelitní 3D mapa Ŭisŏng, Korejská republika

3D mapa ŬisŏngGoogle Earth – podívejte se na Ŭisŏng z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ŭisŏng dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ŭisŏng shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ŭisŏng, Korejská republika v Google Earth »

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ŭisŏng říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ŭisŏng (Korejská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ŭisŏng a celou oblast Korejská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ŭisŏng

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ŭisŏng: textový odkaz

satelitní mapu Ŭisŏng: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ŭisŏng

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ŭisŏng: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ŭisŏng: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ŭisŏng: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Krasnyy Yar v oblasti Znamenskiy rayon, Omskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.