3D mapa Ch'ŏngju

Satelitní mapa Ch'ŏngju

název bez diakritiky: Ch'ongju
správní zařazení: Chungchongbuk-Do, Korejská republika, Asie
zeměpisná poloha: 36° 38' 14" North, 127° 29' 23" East

Ch'ŏngju a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ch'ongjuVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ch'ŏngju. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ch'ongju, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chungchongbuk-Do, Korejská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 38' 14" North, 127° 29' 23" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ch'ŏngju v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ch'ŏngju

Hotely Ch'ŏngju: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ch'ŏngju: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ch'ŏngju, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ch'ŏngju Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ch'ŏngju. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ch'ŏngju

3D mapa Ch'ŏngju v Google Earth

satelitní 3D mapa Ch'ŏngju, Korejská republika

3D mapa Ch'ŏngjuGoogle Earth – podívejte se na Ch'ŏngju z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ch'ŏngju dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ch'ŏngju shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ch'ŏngju, Korejská republika v Google Earth »

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ch'ŏngju říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ch'ŏngju (Korejská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ch'ŏngju a celou oblast Korejská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ch'ŏngju

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ch'ŏngju: textový odkaz

satelitní mapu Ch'ŏngju: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ch'ŏngju

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ch'ŏngju: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ch'ŏngju: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ch'ŏngju: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Heping v oblasti Lingchuan, Guangxi, Čína
  2. Catmakaya v oblasti Konya, Turecko
  3. Germond v oblasti Niort, Deux-Sevres, Poitou-Charentes, Francie
  4. Mian v oblasti Koper, Bougouriba, Burkina Faso
  5. Novira v oblasti Gulf, Papua Nová Guinea

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.