3D mapa T'an-dong

Satelitní mapa T'an-dong

název bez diakritiky: T'an-dong
správní zařazení: Chungchongbuk-Do, Korejská republika, Asie
zeměpisná poloha: 36° 55' 4" North, 127° 50' 50" East

T'an-dong a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa T'an-dongVítejte na stránce věnované satelitní mapě T'an-dong. Název zobrazeného místa bez diakritiky je T'an-dong, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chungchongbuk-Do, Korejská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 55' 4" North, 127° 50' 50" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: T'an-dong v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely T'an-dong

Hotely T'an-dong: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely T'an-dong: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě T'an-dong, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě T'an-dong Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě T'an-dong. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města T'an-dong

3D mapa T'an-dong v Google Earth

satelitní 3D mapa T'an-dong, Korejská republika

3D mapa T'an-dongGoogle Earth – podívejte se na T'an-dong z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu T'an-dong dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu T'an-dong shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa T'an-dong, Korejská republika v Google Earth »

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích T'an-dong říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast T'an-dong (Korejská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro T'an-dong a celou oblast Korejská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu T'an-dong

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu T'an-dong: textový odkaz

satelitní mapu T'an-dong: obrázkový odkaz

satelitní mapu T'an-dong

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu T'an-dong: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu T'an-dong: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu T'an-dong: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Wan Nampawt v oblasti Mong Hpayak, Shan, Barma
  2. Vergnies v oblasti Hainaut, Wallonne, Belgie
  3. Burren v oblasti Mayo, West, Irsko
  4. Misiora v oblasti Lepaera, Lempira, Honduras

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.