3D mapa Wa-gol

Satelitní mapa Wa-gol

název bez diakritiky: Wa-gol
správní zařazení: Kang-Won-Do, Korejská republika, Asie
zeměpisná poloha: 37° 3' 59" North, 128° 36' 36" East

Wa-gol a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Wa-golVítejte na stránce věnované satelitní mapě Wa-gol. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Wa-gol, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kang-Won-Do, Korejská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 3' 59" North, 128° 36' 36" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Wa-gol v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Wa-gol

Hotely Wa-gol: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Wa-gol: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Wa-gol, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Wa-gol Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Wa-gol. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Wa-gol

3D mapa Wa-gol v Google Earth

satelitní 3D mapa Wa-gol, Korejská republika

3D mapa Wa-golGoogle Earth – podívejte se na Wa-gol z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Wa-gol dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Wa-gol shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Wa-gol, Korejská republika v Google Earth »

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Wa-gol říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Wa-gol (Korejská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Wa-gol a celou oblast Korejská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Wa-gol

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Wa-gol: textový odkaz

satelitní mapu Wa-gol: obrázkový odkaz

satelitní mapu Wa-gol

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Wa-gol: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Wa-gol: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Wa-gol: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Xiandong v oblasti Zhangpu, Fujian, Čína
  2. Kamennaya Gora v oblasti Karachevskiy rayon, Bryanskaya Oblast, Rusko
  3. Kholmy v oblasti Vitsyebsk, Bělorusko
  4. Say-Kuduk v oblasti Uralsk, Kazachstán
  5. Basznia Dolna v oblasti Lubaczow, Podkarpackie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.